HTC Vive
Pokračovať v čítaní
Steam VR má výročie, množstvo zliav a hry na víkend zdarma
0

Už je to rok, čo sú VR headsety Oculus Rift a HTC Vive na platforme od Valve – Steam VR. Steam to chce osláviť a tak prichystalo viac ako 200 zliav pre VR hry. Cez víkend si tiež budete môcť zahrať Raw Data a Tilt Brush úplne zadarmo.


Majitelia Oculus Rift a HTC Vive počas osláv VR výročia na Steame môžu hrať Raw Data a Tilt Brush zadarmo až do pondelka, 10. apríla. Do tej doby tu je tiež 224 SteamVR hier vo výpredaji.

Steam zľavy

Top 10 VR hier v zľave (podľa užívateľských recenzií):

  1. Space Pirate Trainer
  2. Vanishing Realms
  3. Eleven: Table Tennis VR
  4. Climbey
  5. Serious Sam Fusion 2017 (beta)
  6. Anyland
  7. Pierhead Arcade
  8. Dig 4 Destruction
  9. Holopoint
  10. Battle Dome

Hry na víkend zdarma

Počas víkendu si budete môcť zahrať populárnu hru Tilt Brush od Googlu, v ktorej môžete modelovať a kresliť predmety.

Tiež máte možnosť zahrať si hry Raw Data a „Wave shooter“- strieľačka s prepracovanou grafikou. Princípom tohto druhu strielačiek je, že k Vám prichádzajú nepriatelia, ktorých máte zničiť. Časom sa menia nepriatelia, prostredie a zbrane. Raw Data je jeden z najlepších titulov tohto žánru.  Momentálne je hra stále vo fáze vývoja, ako väčšina dobrých VR titulov.

Zobraziť recenziu

Prečitaj  Slovensko už bude možné vidieť cez virtuálnu realitu
Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV a vo virtuálnej reality trávim max. 30 minút denne. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk