Mobilná VR
Pokračovať v čítaní
Sociálna sieť vo virtuálnej realite – vTime

Sociálne siete ako je Facebook nám umožňujú mnoho užitočného.  Chýba im jedno, stretávanie sa s priateľmi, virtuálna realita ma prvú socialnu sieť vTime. Je dostupná aj na Google CardBoard, čo je znakom, že má veľký potenciál sa rozšíriť medzi bežných ľudí. Taktiež je dostupná aj pre Gear VR a taktiež Oculus Rift.

Aplikácia vTime bola dostupná len na Gear VR, no teraz ju môžu vyskúšať aj majitelia Oculus Rift. Funguje aj naprieč platformami.  Používateľ si vytvára vlastného avatara a stretáva sa s ďalšími priateľmi on-line v jednom z 8 predinštalovaných virtuálnych prostredí. V tomto virtuálnom svete môžu spolu komunikovať a posielať si fotografie. Sociálna sieť cez virtuálnu realitu je teda realitou. V ďalšom článku Vám napíšem recenziu k tejto prvej sociálnej sieti vo VR.


Môžete sa stretávať aj na pláži.

Môžete sa stretávať aj na pláži.

Jednoducho si viete zmeniť vášho avatara

Jednoducho si viete zmeniť vášho avatara.

Stiahnuť vTime pre Android

Stiahnuť vTime pre Oculus Rift

Stiahnuť vTime pre Gear VR

Zdroj : vTime

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
100%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk