Všeobecne virtuálna realita
Pokračovať v čítaní
Kurz pre vývojárov VR aplikácií v aplikácií Udacity

Virtuálna realita je budúcnosť a jednou a ak patríte medzi fanúšikov programovania, môžete skúsiť tvorbu aplikácií vo virtuálnej realite. Služba Udacity ponúka obrovské množstvo rôznych kurzov pre programátorov a umožňuje im zlepšovať sa priamo z pohodlia vlastného počítača, tabletu alebo smartfónu. Nový nový kurz, ktorý teraz predstavila spoločnosť je zameraný na vývoj aplikácií pre virtuálnu realitu.

Spoločnosť Udacity spolupracovala so spoločnosťami Google a HTC, ktoré patria medzi lídrov na poli virtuálnej reality. Taktiež spolupracuje aj so spoločnosťou Unity, ktorá vytvorila herný engine, na ktorom je postavených množstvo aplikácií pre virtuálnu realitu.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
100%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk