O nás

Sme nadšenci virtuálnej reality a jej využitia. Portál alebo web magazín virtualnarealita.eu vznikol v roku 2015 za účelom informovať ľudí o technológií známej ako virtuálna realita, ale aj rozšírená realita. Sme jediný web magazín, ktorý sa venuje najmä tejto oblasti na Slovensku. Prinášame Vám najnovšie informácie o zariadeniach ako sú Oculus Rift, HTC Vive, Samsung Gear VR, PlayStation VR a pod.

Redakcia VirtualnaRealita.eu

Mgr. Michael Šubák

Zakladateľ Šéfredaktor Web dizajn/ Web správa
michael.subak@gmail.com

Som bloger a freelancer, ktorý vytvára web stránky a Android aplikácie. Virtuálna realita ma dosť fascinovala, už keď som prvý krát skúsil Google Cardboard. Založil som tento portál, aby som informoval o virtuálnej realite, jej využití a jej budúcnosti. Rád testujem nové hry, nové využiteľnosti virtuálnej reality a rád o nich píšem.
Oculus Rift CV & Oculus Touch Viac o mne Osobný blog

Ing. Jozef Kmeť

Redaktor Špecialista na Virtuálne prehliadky a 360° obsah

jozefkmet91@gmail.com

Som dobrodruh a virtuálnu realitu vnímam ako dobrodružstvo. Hľadám cestu, ako spojiť všetko, čo milujem, a ešte sa tým aj uživiť! Spojenie vášne pre cestovanie a tvorbu audiovizuálneho obsahu som zatiaľ našiel v tvorbe VR obsahu. Konkrétne ma živia Virtuálne prehliadky. No tu moja cesta nekončí. Pracujem na tom, aby som bol jedným z ľudí, ktorí určujú smer, akým sa tvorba VR obsahu posúva. Do akej miery sa mi to podarí, uvidíme. 🙂
Ing. Ján Česlák
Bývalý redaktor
Pavol Kaleja foto
Ing. Pavol Kaleja, PhD.
Bývalý redaktor
foto
Lukáš Kula
Bývalý redaktor

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu redakcia@virtualnarealita.eu

Grafika a reprezentačne materiály

easylogo

Logo