Kto sme

Sme nadšenci virtuálnej reality a jej využitia. Portál alebo web magazín virtualnarealita.eu vznikol v roku 2015 za účelom informovať ľudí o technológií známej ako virtuálna realita, ale aj rozšírená realita. Sme jediný web magazín, ktorý sa venuje najmä tejto oblasti na Slovensku a v Českej republike. Prinášame Vám najnovšie informácie o zariadeniach ako sú Oculus Rift, HTC Vive, Google Cardboard a pod.

Informácie o redaktoroch virtuálnej reality

michaelsubakhtcvive
Michael Šubák

Zakladateľ Šéfredaktor Web dizajn/ Web správa
 michael.subak@gmail.com

Som na stránke často, píšem každodenne, zdokonaľujem stránku a mojou prioritou je prijímanie nových redaktorov a spolupráce s partnermi.

Som bloger a freelancer, ktorý vytvára web stránky a Android aplikácie. Virtuálna realita ma dosť fascinovala, už keď som prvý krát skúsil Google Cardboard. Založil som tento portál, aby som informoval o virtuálnej realite, jej využití a jej budúcnosti. Vo virtuálnej realite trávim max. 30 minút za deň, niekedy ani toľko. Rád testujem nové hry, nové využiteľnosti virtuálnej reality a rád o nich píšem.
Oculus Rift CV & Oculus Touch Viac o mne Osobný blog

Pavol Kaleja foto
Ing. Pavol Kaleja

Redaktor
 pavol.kaleja@gmail.com
Doktorand na stavebnej fakulte v Košiciach a spoluzakladateľ 3D/VR štúdia VIZUALIZACKY. V akademickom aj podnikateľskom prostredí sa venuje nástrojom virtuálnej reality v stavebníctve, architektúre a dizajne. Za svoje aktivity dostal niekoľko ocenení ako titul Študenský podnikateľ roka 2014 či zaradenie do rebríčka Forbes 30 POD 30.

Oculus Rift DK 1 Oculus Rift DK 2 Leap Motion
foto
Lukáš Kula

Bývalý redaktor
Som bývalý aktívny športovec. Svoje pracovné skúsenosti som začal zbierať vo viacerých internetových firmách. Tie ma neskôr dostali do Anglicka, do najväčšej internetovej stávkovej kancelárie na svete bet365.com . Po 4 rokoch som sa vrátil naspäť na Slovensko, vyskúšal si Oculus Rift na jednej konferencii a začal písať o svete virtuálnej reality.

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu redakcia@virtualnarealita.eu. Správu nám môžete poslať cez tento formulár

Grafika a reprezentačne materiály

easylogo

Logo