Kto sme

Sme nadšenci virtuálnej reality a jej využitia. Portál alebo web magazín virtualnarealita.eu vznikol v roku 2015 za účelom informovať ľudí o technológií známej ako virtuálna realita, ale aj rozšírená realita. Sme jediný web magazín, ktorý sa venuje najmä tejto oblasti na Slovensku. Prinášame Vám najnovšie informácie o zariadeniach ako sú Oculus Rift, HTC Vive, Samsung Gear VR, PlayStation VR a pod.

Informácie o redaktoroch virtuálnej reality

Michael Šubák

Zakladateľ Šéfredaktor Web dizajn/ Web správa
michael.subak@gmail.com

Som na stránke často, píšem každodenne, zdokonaľujem stránku a mojou prioritou je prijímanie nových redaktorov a spolupráce s partnermi.

Som bloger a freelancer, ktorý vytvára web stránky a Android aplikácie. Virtuálna realita ma dosť fascinovala, už keď som prvý krát skúsil Google Cardboard. Založil som tento portál, aby som informoval o virtuálnej realite, jej využití a jej budúcnosti. Rád testujem nové hry, nové využiteľnosti virtuálnej reality a rád o nich píšem.
Oculus Rift CV & Oculus Touch Viac o mne Osobný blog

Ján Česlák

Redaktor Špecialista na firemnú VR/AR
janceslak@gmail.com
Som nadšencom VR & AR. Myslím si, že digitalizácia spôsobu učenia sa prostredníctvom VR a AR je jedinou možnou cestou do budúcnosti. Knihy nech ostanú beletrii – budúcnosť musí byť efektívna a interaktívna. Po pracovnej stránke som Continuous Improvement manažér a front-end je mojou záľubou. V rámci zavádzania Industry 4.0 pracujem s HTC Vive. Budem písať hlavne o spojení VR, AR s priemyslom, aby som ukázal, že jeden z potenciálov tejto technológie je meniť svet zaškoľovania sa, projektovania a posúvania hraníc možného 🙂

HTC Vive
Pavol Kaleja foto
Ing. Pavol Kaleja

Redaktor
pavol.kaleja@gmail.com
Doktorand na stavebnej fakulte v Košiciach a spoluzakladateľ 3D/VR štúdia VIZUALIZACKY. V akademickom aj podnikateľskom prostredí sa venuje nástrojom virtuálnej reality v stavebníctve, architektúre a dizajne. Za svoje aktivity dostal niekoľko ocenení ako titul Študenský podnikateľ roka 2014 či zaradenie do rebríčka Forbes 30 POD 30.

Oculus Rift DK 1 Oculus Rift DK 2 Oculus Rift CV Samsung Gear VR Leap Motion
foto
Lukáš Kula

Bývalý redaktor
Som bývalý aktívny športovec. Svoje pracovné skúsenosti som začal zbierať vo viacerých internetových firmách. Tie ma neskôr dostali do Anglicka, do najväčšej internetovej stávkovej kancelárie na svete bet365.com . Po 4 rokoch som sa vrátil naspäť na Slovensko, vyskúšal si Oculus Rift na jednej konferencii a začal písať o svete virtuálnej reality.

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu redakcia@virtualnarealita.eu.

 

Grafika a reprezentačne materiály

easylogo

Logo