Recenzie
Pokračovať v čítaní
VR BOX 2.0 je jeden z najpredávanejších headsetov pre mobilnú VR
0
Detail
Rozmery

198 × 135 × 105 mm

Váha

417 g

Podporované OS

Android, iOS

Zorné pole

95 až 100°

Na Slovensku je dostupných niekoľko VR headsetov pre mobilnú virtuálnu realitu na ktoré nemusíte čakať, kým Vám prídu z Číny. Najčastejšie je to BeeVR, Homido ale aj VR Box. Dnes si otestujeme, aké sú okuliare pre virtuálnu realitu VR Box 2.0, ktoré sú druhou generáciou jednotky. Zaujímavosťou je, že tento headset podporuje aj 3,5 palcové smartfóny, čo je však v podstate zbytočnosťou, pretože na 3,5 palcovom monitore sa nedá vychutnať pravá virtuálna realita. Tento headset má však oveľa viac zaujímavosti.

Podporované zariadenia & odporúčané požiadavky

Odporúčané požiadavky závisia od smartfónu, keďže beh virtuálnej reality prebieha v smartfóne.

Základné požiadavky pre smartfón :

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Výhody

Nastaviteľnosť
Otváranie a zatváranie miesta na fotoaparát
Cena

Nevýhody

Menší priestor pre nos

Hodnotenie
Naše hodnotenie
Dizajn
Kvalita šošoviek
Pohodlnosť
Zhrnutie

Celkovo sa jedná o skvelý headset, ktorému nie je čo vytknúť. Poskytuje všetko, čo pre mobilnú virtuálnu realitu potrebujete.

Naše hodnotenie
You have rated this
Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
88%
Prekvapilo ma to
12%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk