Mobilná VR
Pokračovať v čítaní
Metaverse Decentraland
0

Čo je platforma Decentraland? 

Decentraland je virtuálny svet založený na blockchaine, ktorý má neustále záväzok byť úplne decentralizovaným protokolom, umožňujúcim sociálnu interakciu a spoluprácu.

Decentraland je všeobecne známy ako platforma pre virtuálne nehnuteľnosti. Užívatelia môžu kupovať a predávať pozemky (LAND) a vytvárať na nich zážitky.

Ako funguje Decentraland?

Na viditeľnej úrovni Decentraland funguje tak, že umožňuje hráčom interagovať s nezameniteľnými aktívami známymi ako LAND na platforme. Tieto parcely LAND, z ktorých je celkovo 90 000, možno kupovať a predávať. Dôležitejšie je, že vlastníci LAND môžu na nich tvoriť. Môžu byť použité ako kontajnery pre hry, aplikácie, hazardné služby, kreatívne 3D scény, informačné stránky, doslova čokoľvek, na čo si len človek pomyslí.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%