HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
HTC Vive Cosmos Elite ukrýva v balení očakávanú hru Half-Life: Alyx
0

Najočakávanejší VR titul tohto roku dostanú aj tí, ktorí si najnovší headset taiwanského výrobcu už predobjednali.

Praha, 18. marca 2020 – Spoločnosť HTC dnes oznámila, že k headsetu HTC Vive Cosmos Elite získajú všetci zákazníci zadarmo kód na stiahnutie doposiaľ najpodstatnejšej VR hry Half-LIFE®: Alyx ™. Nový headset vstupuje do predaja práve dnes a prináša spojenie neprekonateľného externého snímania pohybu a flexibility platformy Cosmos, ktorý naplní očakávania tých najnáročnejších VR nadšencov.

HTC Cosmos Elite

Vive Cosmos Elite je dostupný za cenu 1 009 € na stránkach vive.com, v e-shope Alza.sk. Kód na inštaláciu hry Half-Life: Alyx bude možné uplatniť v okamihu jej vydania, ktoré prebehne 23.3.2020.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
100%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk