Standalone VR
Pokračovať v čítaní
Meta Quest 3: Vstup do Budúcnosti Virtuálnej 
0

Meta Quest 3 predstavuje najnovšiu generáciu VR headsetov od spoločnosti Meta, ktorý vás zavedie do ohromujúcej virtuálnej reality.

S moderným dizajnom a širokým spektrom funkcií je Quest 3 teraz jedným z najžiadanejších prístrojov na trhu VR okuliarov.

Cena a Dostupnosť: 

Meta Quest 3 je k dispozícii za cenu, ktorá výrazne konkuruje ostatným prístrojom vo svojej kategórii. Za túto sumu získate nekompromisný zážitok a prístup do sveta virtuálnej reality bez obmedzení. Aktuálne (v novembri 2023) sa dá kúpiť od 650€.


Vyniká nielen vlastnosťami, ale v tomto prípade aj cenou. Napríklad nedávno ohlásený Apple headset môže stáť až trikrát viac. V porovnaní s týmito cenami je Quest 3 oveľa dostupnejší, pričom neobetuje výrazne kvalitu ani výkon.

Technické Špecifikácie Meta Quest 3: 

Quest 3 prichádza s top špecifikáciami, vrátane vysokého rozlíšenia, plynulého obnovovacieho frekvencie a širokého zorného poľa. Tento headset vám umožní ponorit sa do virtuálnej a zmiešanej reality. Či už preferujete používanie headsetu samostatne alebo ho chcete pripojiť k výkonnému PC. 

Quest 3 nie je len výkonný, ale aj ľahký (515 g). S ergonomickým dizajnom a možnosťou úpravy obrazu pre každého používateľa, pohodlie je zaručené. Vstavaná batéria poskytuje dostatok času na to, aby ste si mohli vychutnať hry a aplikácie bez nutnosti neustáleho dobíjania. Vydrží až 2 hodiny!

Spoločnosť Meta umožňuje vývojárom a užívateľom streamovanie VR obsahu priamo z počítača do headsetu, čím sa otvárajú nové možnosti pre interaktívny obsah a hranie. Plánované sú aj ďalšie vylepšenia, vrátane rozšírenej podpory pre vývojárske nástroje a komunitu. Meta má v pláne ďalej inovovať technológiu sledovania rúk a pohybu pre Quest 3. S nadchádzajúcimi aktualizáciami získate ešte presnejšie sledovanie, ktoré bude spoľahlivé aj v rôznych podmienkach.

Vďaka pokročilým senzorom a technológii rozpoznávania prostredia bude Quest 3 intuitívne vnímať váš fyzický priestor, identifikovať objekty a umožňuje tak bezpečnejšie hranie a pohybovanie sa v priestore. 

Záver: 

Meta Quest 3 definuje nový štandard pre VR a miešanú realitu. Cenovo dostupný a technologicky na vysokej úrovni. S množstvom vylepšení, ktoré oprávňujú zvýšenie ceny, je Quest 3 ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú investovať do budúcnosti virtuálnej reality (a nemajú rozpočet na drahý Apple Vision).

Toto zariadenie nie je len o vylepšeniach; je to cesta do sveta, kde sa hranice reality stretávajú s nekonečnými možnosťami virtuálneho vesmíru.

Zdroj info: TU

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%