PC VR
Pokračovať v čítaní
HTC Vive XR Elite sa začal predávať
0

HTC Vive XR Elite je najnovším VR headsetom od spoločnosti HTC, ktorý vás vtiahne do úžasnej virtuálnej reality. S futuristickým dizajnom a širokým spektrom funkcií, XR Elite je teraz dostupný na trhu.

HTC Vive XR Elite sa predáva aj u nás za cenu 1459 eur. S touto sumou získate prvotriedny zážitok a vstúpite do sveta virtuálnej reality s plnou parou.

Prečo si vybrať HTC Vive XR Elite?

Porovnanie s konkurenciou hovorí za všetko. Napríklad, Apple headset, ktorý bol práve ohlásený, stojí až 3500 dolárov. V porovnaní s týmto headsetom sú ceny XR Elite oveľa prijateľnejšie. Samotná spoločnosť HTC zablahoželala Apple k ich vstupu do oblasti mixed reality. Cher Wang, spoluzakladateľka HTC, povedala:

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk