HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
Microsoft Flight Simulator dostane podporu virtuálnej reality
0

Microsoft Flight Simulator, ktorý má prísť nasledujúci rok vyzerá naozaj výborne. Od poslednej verzie Microsoft Flight X sa zmenil graficky na úplne inej úrovni. To najhlavnejšie je, že dostane podporu pre virtuálnu realitu.

Množstvo zážitkov

V hre bude na výber od ľahkých lietadiel až po mohutné prúdové lietadlá. Budete si môcť zalietať na detailne spracovaných a úžasných lietadlách v neuveriteľne realistickom svete. V hre si budete vedieť vytvoriť letový plán a môcť letieť kdekoľvek po svete. Samozrejmosťou bude aj lietanie cez deň a v noci. Dostupné budu taktiež rôzne simulácie náročných poveternostných podmienok.

Virtuálna realita je priorita

Autori si uvedomujú veľmi dobre rozšírenie virtuálnej reality najmä pre simulácie. Pre Flight Simulator bude podpora VR veľmi dôležitá. V rozhovore pre rakúske noviny Der Standard vedúci pripravovaného Flight Simulator 2020 spoločnosti Microsoft odhalil, že VR je v súčasnosti na zozname priorít „veľmi vysoká“. Potvrdili aj rovno zapracovaný raytracing a aj to, že hra sa môže rozbehnúť aj na Xbox One.


Virtuálny kokpit s virtuálnou realitou
Virtuálny kokpit s virtuálnou realitou

Hra príde buducí rok a dúfame že pri vydaní aj s podporou pre VR headsety ako je HTC Vive či Oculus Rift.

Zdroj : UploadVR

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk