HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
HTC prichádza s rozšírenou radou nových VR headsetov VIVE
0

HTC predstavilo skvelé možnosti variantu HTC Vive Cosmos. VIVE Cosmos Elite ponúkne nekompromisné sledovanie pohybu, VIVE Cosmos XR sprístupní spotrebiteľom rozšírenú realitu a VIVE Cosmos Play zrazí cenu prémiového VR na minimum.

Spoločnosť HTC včera predstavila nové varianty headsetu HTC VIVE Cosmos využívajúce jeho unikátnu modularitu. Okrem nových headsetov VIVE Cosmos Elite, Cosmos XR a Cosmos Play, sa tak môžu aj majitelia pôvodného HTC Vive Cosmos tešiť na nové rozšírenie.

U žiadnej z variant nechýba špičkový obraz s rozlíšením 2880 x 1700 px a obnovovacou frekvenciou 90 Hz, kvalitné stereo slúchadlá ani praktický odklopný dizajn. Samozrejmosťou je plnohodnotné nastavenie IPD (interpupillary distance), ktoré umožňuje vyladiť vzdialenosť šošoviek tak, aby zodpovedala vzdialenosti očí.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk