Mobilná VR
Pokračovať v čítaní
Túto hru radšej nehrajte – strašidelný The Forest VR
0

Táto hra je strašidelná (aspoň pre mňa) aj ako počítačová verzia, nie to ešte vo VR! Už je to nejaká doba čo je táto hra vonku (posledný update mala 2019) a tešíme sa dokonca pokračovaniu tejto úspešnej survival hry – The Sons of Forest. No čo si možno nie každý uvedomí je neuveriteľný zážitok z VR verzie tejto hry!

O čom je vlastne The Forest VR ?

Zatiaľ čo postupne odhaľujete zaujímavý príbeh, ktorý sa odvíja počas celej hry, bojujete o holý život. The Forest ponúka jedinečnú kombináciu mechaník prežitia a príbehu, čo vytvára pútavý zážitok. Prečo sú na ostrove príšery a kde sa podel váš syn? Hľadáte svojho syna a snažíte sa uniknúť zo spárov tohto ostrova!

Hratelnosť VR verzie

V hre The Forest VR zistíte, že v noci bez akéhokoľvek svetelného zdroja neuvidíte takmer nič. Hráč má k dispozícii zapaľovač, ktorý poskytuje trochu svetla, práve toľko, aby ste prežili noc. Napriek veku hry sú textúry kvalitne a svet obsahuje veľa vegetácie, fauny a flóry. Aj v porovnaní s dnešnými, najaktuálnejšími hrami má The Forest stále čo ponúknuť.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%