Sony PlayStation VR
Pokračovať v čítaní
PlayStation 5 bude podporovať PSVR
0

11. júna Sony odhalilo svoju novú hernú konzolu PlayStation 5 a potvrdili aj informáciu o tom, že konzolová virtuálna realita nekončí, naopak môžeme očakávať vylepšenú virtuálnu realitu pre Playstation.

Starý PSVR headset bude kompatibilný s novou konzolou

„Súčasné okuliare pre VR – PSVR sú kompatibilné s novou konzolou. Keď sa dostaneme bližšie k uvedeniu produktu na trh, budeme mať viac podrobností o produktoch“ povedal hovorca PlayStation pre portál RoadtoVR.

Zatiaľ bez titulov

Hoci spoločnosť Sony neuviedla, že niektoré z hier ohlásených počas odhalenia PS5 podporí VR, spoločnosť potvrdila, že nová konzola bude podporovať headset PSVR.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
100%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk