HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
15 VR hier, ktoré vyjdú v roku 2020
0

V roku 2019 sme sa dočkali viacerých titulov, ktoré sme na začiatku roka spomenuli. Aj tento rok pokračujeme zoznamom najviac očakávaných hier pre virtuálnu realitu v tomto roku.

Najviac očakávaných hier bude pre platformy SteamVR (Rift, Vive, Windows MR), Oculus Quest a PSVR. Bohužiaľ očakavané PlayStation 5 má prísť na sviatočnú sezónu 2020, ktorá by mala prísť s množstvom nových hier pre spätne kompatibilné PSVR. Spoločnosť Sony ale zatiaľ neoznámila PSVR tituly, takže dúfame, že sa čoskoro dozvieme viac o úžasných platformách PSVR.

Half-Life: Alyx

  • Platforma: SteamVR headsety
  • Štúdio: Valve
  • Dátum vydania: Marec 2020

Popis štúdia: Half-Life: Alyx je návrat VR do série Half-Life. Je to príbeh nemožného boja proti začarovanej mimozemskej rase známej ako Combine, ktorá sa odohráva medzi udalosťami Half-Life a Half-Life 2. Budete hrať ako Alyx Vance a ste jediná šanca na prežitie ľudstva.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk