HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
Ako vyčistiť VR headset
0

Nie len pri spodnej bielizni je potrebné dodržiavať hygienu. Kedže pri používaní virtuálnej reality sa potíte, je veľmi dôležité, aby ste headset udržiavali v čistote a najmä v období pandémie.

Je veľmi nepraktické kompletne sterilizovať headset s virtuálnou realitou. No je nutné dodržiavať čistenie, najmä priestory, kde sa najviac potíte.

Nepriatelia na headsetoch

Viditeľná nečistota – veci, ktoré môžete vidieť alebo cítiť, napríklad mastné sekréty ako je maz, soľ z odpareného potu, vlasy, odumreté kožné bunky, líčidlá, prach atď. Tieto majú dobrú šancu preniknúť do každej štrbiny, ale najčastejšie ich nájdete na pene rozhrania tváre, pri oblasti chrániča nosa, na šošovkách a vo vnútri okolo nich.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
67%
Prekvapilo ma to
33%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk