Mobilná VR
Pokračovať v čítaní
Najlepšie virtuálne prehliadky: 
0

Oplatí sa ich zaobstarať?

Slovo ‚virtuálna prehliadka‘ sa začalo čoraz viac skloňovať počas pandémie a lockdownov. Dnes máme možnosť navštíviť množstvo turistických lokalít vo virtuálnej forme.

Nahradí to však zážitok zo skutočnej návštevy daného miesta? Ani omylom! Virtuálna prehliadka nikdy nenahradí ten pocit, aký máte pri osobnej návšteve, pachy, vlhkosť, ľudia… Prečo sa tým teda zaoberať? Lebo virtuálna prehliadka má niekoľko výhod, ktoré sa nedajú zachytiť inak ako cez toto médium. Kým sa k nim ale dostaneme, pozrite si tieto top štiry virtuálne prehliadky:

Auschwitz 

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%