Mobilná VR
Pokračovať v čítaní
Nová YouTube VR aplikácia dostála redizajn pre Daydream
0

YouTube predvčerom spustil úplne novú aplikáciu, pre naštartovanie platformy Daydream. Táto platfórma je od základu navrhnutá pre prácu s mobilnou VR. 360 videá sú zatiaľ najviac rozšírená využiteľnosť virtuálnej reality. Preto aplikácia pre YouTube hra dôležitú úlohu pre mobilnú virtuálnu realitu. Odteraz je aplikácia plne prispôsobená, nemusíte už nasádzať headset na hlavu až po tom čo si vyberiete video. Videa si už môžete vyberať priamo v aplikácií.

Google Daydream headset prichádza do predajní a tak sa už objavilo mnoho aplikácií pre túto platformu. V aplikácií sa ocitnete v prostredí YouTube podobné, ako keď spustite aplikáciu CardBoard a nasadíte si CardBoard na hlavu. V YouTube VR môžete vyberať aké videá chcete pozerať pomocou ovládača a taktiež môžete na vyhľadavanie videá použiť hlasove rozpoznavanie. Budete mať tiež možnosť sledovať štandardné videá vo VR, teda budete sa nachadzať v kine a na platne bude video.


youtubevr-watch-spherical-player

Stiahnuť YouTube VR pre DayDream

Zdroj : RoadToVR

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
100%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk