360 Videá
Pokračovať v čítaní
Alkohol za volantom nepatrí, ukáže Vám to 360-stupňové video
0

Hoci každý vie, že alkohol za volant nepatrí, vo svete sa denno-denne dejú dopravné nehody zapríčinené práve alkoholom. Na Slovensku alkohol zapríčinil 1 503 dopravných nehôd minulý rok. Americký výrobca alkoholu Diageo zverejnil na svojom YouTube kanáli 360° video, ktoré Vás ma od šoférovania pod vplyvom odradiť.

Ak riskujete a sadáte za volant pod vplyvom alkoholu pozrite si nasledujúce video. Najlepšie však spravíte, ak si ho pozriete s headsetom pre virtuálnu realitu. Pri niektorých záberoch z tejto simulovanej autonehody behá doslova mráz po chrbte.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk