Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
Skyrim ako v realite : Oculus Rift + Cyberith Virtualizer + Wii
0

Oculus rift nám dava pohľad do hier z reálnejšieho pohľadu,a ak tomu pridáme zariadenie ktoré sníma náš pohyb,wii ovládač môže vzniknúť niečo pred pár rokmi nemožne. Pozrite sa na video na ktorom chlapík hra Skyrim vo virtuálnej realite.

Toto zaujímavé video ma 2 milióny pozretí. Na tomto videu je používaní Oculus Rift,s hrou Skyrim, ale aj Cyberith Virtualizer.Cyberith Virtualizer je zariadenie určené pre dospelého človeka, umožňujúce mu vykonávať rozličné pohyby, v závislosti od typu hry. Môžu sa v ňom otáčať, drepieť, skákať či dokonca sadnúť si alebo kľačať. V kombinácii s virtuálnymi okuliarmi poskytuje Virtualizer celkom nový spôsob hrania hier, presvedčte sa vo videu.


Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk