Mobilná VR
Pokračovať v čítaní
Pozrite si cely svet,v pohodlí domova vo virtuálnej realite
0

Lacná virtuálna realita ako je CardBoard má veľa výhod,tým že je dostupná za par eur. CardBoard je dostupný a k nemu potrebujete smartfón s operačným systémom Android. Obchod Play je preplnení miliónmi aplikácií a samozrejme nechýbajú ani aplikácie pre CardBoard, predstavím vám aplikáciu s ktorou sa môžete pozrieť okolo sveta v pohodlí domova.

Síce tých aplikácií na pozeranie reálneho okolitého sveta vo virtuálnej realite je viac,spomeniem najmä Orbulus. Orbulus je aplikácia s ktorou si môžete pozrieť „Photo Spheres“ čo je 360 stupňová fotka. Takže si môžete pozrieť cez google carboard napríklad Oxfordské prírodovedné múzea,bar New Gold Mountain.Mars, Salt Flats, novoročný ohňostroj v Hong Kongu prístave,pohľad na Northern Lights. Mnoho ďalších zaujímavých fotiek z celého sveta čakajú.


Orbulus, for Cardboard VR - screenshot

 

Neváhajte a skúste túto aplikáciu ak mate cardboard.

Orbulus, for Cardboard VR
Orbulus, for Cardboard VR

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk