Všeobecne virtuálna realita
Pokračovať v čítaní
Google vypúšťa prvý film vo virtuálnej realite so živými hercami
0

Od príchodu headsetov prispôsobených pre sledovanie virtuálnej reality je internet doslova zaplavený najrôznejšími počinmi , ktoré nás zavedú do sveta virtuálnej reality. Až doteraz však (aspoň čo sa týka produkcie Google) išlo o animované počiny, ktoré vznikali výhradne za pomoci počítačovej techniky. Teraz sme sa však dočkali prvého filmu postaveného na skutočných hereckých výkonoch.

Google - HELP

Snímok nesie príznačný názov HELP a zavedie vás do amerického Los Angeles, ktoré čelí nečakaným prírodným katastrofám Tešiť sa tak môžeme na padajúce mosty, automobilové karamboly a oveľa viac vecí (zámerne neprezrádza), ktoré k správnej apokalypse patria. Novinka je zdarma dostupná v aplikácii Google Spotlight Stories alebo je možné ju zhliadnuť na YouTube. Pre väčšiu kvalitu však odporúčame využiť už spomínané aplikácie.

Google Spotlight Stories
Google Spotlight Stories
Developer: Google LLC
Price: To be announced


Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
100%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk