Všeobecne virtuálna realita
Pokračovať v čítaní
Google vypúšťa prvý film vo virtuálnej realite so živými hercami
0

Od príchodu headsetov prispôsobených pre sledovanie virtuálnej reality je internet doslova zaplavený najrôznejšími počinmi , ktoré nás zavedú do sveta virtuálnej reality. Až doteraz však (aspoň čo sa týka produkcie Google) išlo o animované počiny, ktoré vznikali výhradne za pomoci počítačovej techniky. Teraz sme sa však dočkali prvého filmu postaveného na skutočných hereckých výkonoch.

Google - HELP

Snímok nesie príznačný názov HELP a zavedie vás do amerického Los Angeles, ktoré čelí nečakaným prírodným katastrofám Tešiť sa tak môžeme na padajúce mosty, automobilové karamboly a oveľa viac vecí (zámerne neprezrádza), ktoré k správnej apokalypse patria. Novinka je zdarma dostupná v aplikácii Google Spotlight Stories alebo je možné ju zhliadnuť na YouTube. Pre väčšiu kvalitu však odporúčame využiť už spomínané aplikácie.

Google Spotlight Stories
Google Spotlight Stories
Developer: Google LLC
Price: To be announced

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
100%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk