CardBoard
Pokračovať v čítaní
Star Wars vo virtuálnej realite príde aj na Google Cardboard
0

Filmová sága Star Wars zažíva tento rok znovuzrodenie a obľúbeným Hviezdnym vojnám sa teraz venujú mnohé spoločnosti. V súčasnosti  ide o uznávanú filmovú sériu, ktorá má množstvo fanúšikov po celom svete, a to sa snažia spoločnosti využiť vo svoj prospech. Niektoré firmy, ako ILMxLab zasa pracujú na tom, aby Star Wars priniesli pre fanúšikov v čo možno najatraktívnejšej podobe. Zdá sa, že presne to sa im teraz podarilo s novým projektom virtuálnej reality.

Ten bude oficiálne predstavený 2. decembra, iba niekoľko dní pred oficiálnou premiérou filmu Star Wars VII: The Force Awakens. Pôjde o oficiálnu VR animáciu, ktorá bude kopírovať úvod nového filmu a fanúšikom tak prostredie vesmírneho sveta priblíži viac, ako čokoľvek iné v minulosti.

star-wars-vr

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk