CardBoard
Pokračovať v čítaní
Star Wars vo virtuálnej realite príde aj na Google Cardboard
0

Filmová sága Star Wars zažíva tento rok znovuzrodenie a obľúbeným Hviezdnym vojnám sa teraz venujú mnohé spoločnosti. V súčasnosti  ide o uznávanú filmovú sériu, ktorá má množstvo fanúšikov po celom svete, a to sa snažia spoločnosti využiť vo svoj prospech. Niektoré firmy, ako ILMxLab zasa pracujú na tom, aby Star Wars priniesli pre fanúšikov v čo možno najatraktívnejšej podobe. Zdá sa, že presne to sa im teraz podarilo s novým projektom virtuálnej reality.

Ten bude oficiálne predstavený 2. decembra, iba niekoľko dní pred oficiálnou premiérou filmu Star Wars VII: The Force Awakens. Pôjde o oficiálnu VR animáciu, ktorá bude kopírovať úvod nového filmu a fanúšikom tak prostredie vesmírneho sveta priblíži viac, ako čokoľvek iné v minulosti.

star-wars-vr


Novinka je ďalším prvkom spolupráce medzi štúdiom Disney a Google. S blížiacim sa predstavením filmu tak ešte môžeme očakávať množstvo ďalších projektov a produktov, ktoré budú spojené s filmovou ságou.

Zdroj: TechCrunch, MojAndroid.sk

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk