Mobilná VR
Pokračovať v čítaní
Cardboard Camera: nafoťte si sami virtuální realitu pro 3D brýle
0

Majitelé patrně nejlevnějšího dostupného systému pro virtuální realitu Google Cardboard jistě potvrdí, že pro tyto 3D brýle existuje překvapivě široká škála obsahu (viz například článek Daniela Macha 5 aplikací pro Google CardBoard, které byste měli vyzkoušet). Bohužel až dosud nebylo mnoho cest, jak si uživatel mohl vytvořit svůj vlastní obsah. Změnit to má aplikace Cardboard Camera, s jejíž pomocí můžete například pořizovat prostorové panoramatické fotky ze své dovolené, akce nebo zajímavého místa. S Google Cardboard se pak můžete virtuálně vrátit na úžasné výlety do vzdálených míst a zažít pocit, že jste skutečně tam.

Co Cardboard Camera umí?

Nová aplikace z dílny Google umí pořídit sérii fotek a automaticky je připraví pro stereoskopické 3D brýle. K pořizování snímků tedy Cardboard potřebovat nebudete, k jejich prohlížení byste ho však mít měli. Aplikace navíc zachytává úryvek okolních zvuků, takže při prohlížení budete moci vychutnat atmosféru místa dalším smyslem.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%