Všeobecne virtuálna realita
Pokračovať v čítaní
Samsung připravuje 360° thriller Gone, film pro virtualní realitu
0

Virtuální realita se nemusí nést jen ve znamení her či pasivního sledování filmů či jejich trailerů ve „virtuálním“ kině. Před několika dny jsme vás informovali o webovém prohlížeči Samsung Internet pro brýle Gear VR, dnes se s vámi podělíme o připravovaný projekt, který nese prozatimní označení „Gone“ (v překladu „Zmizelá“).

 Samsung připravuje pro brýle Gear VR ve spolupráci se Skybound Entertainment (stojí za seriálem The Walking Dead) thriller, který se bude odehrávat v 360stupňovém prostoru. Trailer zatím o skutečném obsahu filmu příliš nehovoří, ovšem zajímavé bude již jen to, že film vznikne přímo a pouze pro Gear VR, a také to, že se budete muset pozorně dívat, aby se nějaká klíčová věc nestala „za vašimi zády“.

Podle některých zdrojů se má jednat o vyprávění, které pozorujete jako „neviditelný“ pozorovatel vyšetřující konkrétní stopy či vodítka, která se ale objevují jen v určitém úhlu pohledu nebo jen na krátkou chvíli. Děj filmu je rozdělen na několik dílčích částí, svým způsobem je tedy podobný některým již publikovaným 3D hrám.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%