HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
HTC Vive príde až v apríli 2016
0

Oznámenia VR headsetu Vive sme sa dočkali už v marci, kedy nám HTC a Valve predviedli výsledok svojej spolupráce na tomto poli. A ďalší veľký hráč na VR ihrisku sa ukázal ako krok správnym smerom, keďže Vive túto technológiu zvláda skutočne veľmi dobre. Pôvodne sme čakali, že sa headsety objavia na trhu v limitovanom množstvo už koncom tohto roka, HTC však mení plány.

Na svojom oficiálnom FB účte totiž uverejnili správu, že sa produkt dočká komerčného vydania až v apríli 2016. Toto im umožní sústrediť sa na to, aby zákazníkom pri vydaní dodali najlepší možný zážitok. Oddialenie komerčného vydania však neznamená, že by sme o Vive nepočuli. HTC bude 18. decembra hostiť vývojársku konferenciu v Perkingu, odkiaľ k nám môžu prísť správy o nových hrách, druhá generácia devkitov odštartuje na CES a headset nebude chýbať ani na veľkých podujatiach ako The Sundance Film Festival, SXSW, GDC alebo MWC. Začiatkom by navyše chceli k vývojárom dostať ďalších 7000 kusov headsetov.

Zdroj : Sector.sk


Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk