HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
Ubisoft začal vyvijať hry vo virtuálnej realite, prinesie nám orlí sandbox
0

S Virtual Reality titulmi sa v poslednom čase akoby roztrhlo vrece. Navyše sa ich už neujímajú iba indie a experimentálne štúdiá, ale aj veľkí vydavatelia ako Ubisoft.

Práve Ubisoft totiž v sobotu oznámili na PlayStation Experience 2015 nový titul, v ktorom sa vžijeme do role orla. Eagle Flight sa objavil ako prototyp už na rohtoročnej výstave E3, no doteraz sa o ňom veľmi nerozprávalo. Hráči, ktorým sa Eagle Flight dostal pod ruky, mohli pocítiť závrate či morskú chorobu, francúzsky gigant ale prehlásil, že Eagle Flight je už od tejto nepríjemnej súčasti hry oslobodený.

O samotnom kúsku sa toho zatiaľ veľa nevie. Bude sa odohrávať v low-polygon Paríži 50 rokov po tom, ako bolo mesto vyľudnené. Hráči sa budú spoločne premávať po meste, pričom sa budú môcť zúčastniť vzdušných bitiek. Spolu ale bude môcť hrať maximálne 6 hráčov. Titul bude taktiež obsahovať aj singleplayer plný rôznych misií.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk