Sony PlayStation VR
Pokračovať v čítaní
Sony PlayStation VR sa chystá na trh, predstavené sú nové hry
0

Sony na nedávnom každoročnom podujatí PlayStation Experience 2015 predstavilo nielen množstvo nových hier pre PlayStation 4, ale aj novinky z oblasti virtuálnej reality. Okuliare PlayStation VR očakávame v priebehu budúceho roka a podľa herných titulov sa je na čo tešiť.

Okuliare PlayStation VR bude možné použiť s najnovšou hernou konzolou PlayStation 4, pričom pomôžu aj známe ovládače PlayStation Move. Vďaka nim bude možné ovládať množstvo prvkov vo virtuálnej realite, napríklad aj takú golfovú palicu. Lepšie je však raz vidieť, ako 100-krát počuť, preto si pozrite ukážky z pripravovaných hier.

Zdroj : Techbox.dennikn.sk


Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk