Samsung Gear VR
Pokračovať v čítaní
Samsung Galaxy S10 a virtuálna realita

Spoločnosť Samsung včera predstavila svoju najnovšiu a najväčšiu vlajkovú telefónnu zostavu – Galaxy S10, S10 + a S10e. Spoločnosť potvrdila, že všetky varianty modelu S10 sú kompatibilné s najnovšími headsetmi s virtuálnou realitou Gear VR.

Samsung Gear VR pre S10 a S10+

Headsety Samsung Gear VR, virtuálna realita od spoločnosti Samsung bola prvýkrát predstavená verejnosti v roku 2014, a spoločnosť Samsung naďalej podporuje prepojenie headsetu a smartfónu pre zážitok s virtuálnou realitou. V priebehu niekoľko rokov vyšlo už niekoľko modelov Samsung Gear VR, tak aby bola podpora pre novšie telefóny spoločnosti Galaxy. Najnovšia verzia Gear VR (SM-R324NZAAXAR), ktorá podporuje doteraz všetky modely, bude podporovať aj tie najnovšie predstavené včera. Dokopy tak bude kompatibilná so 14 rôznymi modelmi smartfónov Samsung.

Galaxy S10+ je ideálny pre virtuálnu realitu

Galaxy S10 prichádza s tým, čo spoločnosť nazýva „dynamický displej AMOLED“, ktorý je certifikovaný na zobrazovanie obsahu s vysokým dynamickým rozsahom vo formáte HDR10+ a ponúka väčší rozsah úrovní jasu pre bohatší a realistickejší vyzerajúci obsah. To má dosah aj na zážitok vo virtuálnej realite.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk