Všeobecne virtuálna realita
Pokračovať v čítaní
Videoherný festival Game Days ide vlastnou cestou. Bude v trnavskom Nádvorí v novom termíne
0

Videoherný festival Game Days ide vlastnou cestou. Bude v trnavskom Nádvorí v novom termíne       

Nič netrvá večne! Platí to aj o spoločnom fungovaní videoherného festivalu Game Days a festivalu animovaných filmov Fest Anča. Napriek tomu, že sa oddelili a pôjdu si ďalej vlastnou cestou, ostáva ich vzájomná inšpirácia a rešpekt oboch produkčných tímov silným základom budúcich ročníkov. Videoherný festival Game Days sa bude konať 30.5. – 2.6. v trnavskom kultúrnom priestore Nádvorie.

Dôvodom, aby oba festivaly kráčali vlastnou cestou bolo hneď niekoľko. Videoherný festival Game Days dospel obsahovo aj ambíciami na samostatné podujatie. Organizačný tím festivalu interaktívneho umenia si bude môcť vďaka samostatnej produkcii flexibilnejšie zvoliť vhodné priestory, čas konania aj programovú štruktúru.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk