Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
Oculus Rift bude požadovať 64-bitový OS
0

Pravdepodobne väčšina z vás, ktorí toto čítate, už majú operačný systém 64-bitový, pretože väčšina hráčov vie, že súčasné hry nie sú príliš priateľské s 32-bit. Podľa vyjadrenia Oculus VR, 64-bitová verzia bola požadovaná od 0,7 Runtime, ktorá bola vydaná pred niekoľkými mesiacmi.

Požiadavky Oculus Rift

Požiadavky Oculus Rift

Avšak, to nebolo napísané v požiadavkách, tie len hovoria, že budete potrebovať Windows SP1. SP1 môže byť buď x86 (32-bit) alebo x64 (64-bit).

Oculus sa pomaly znižuje ich okruh podporných činností, s operačným systémom Linux a OS X. Ich argumentácia za týmito škrtmi je zamerať sa na kľúčové hráča, a poskytujú vysoko kvalitný výkon pre väčšinu ľudí.


Zdroj : RiftInfo.com

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk