Všeobecne virtuálna realita
Pokračovať v čítaní
Prehľad udalosti Oculus Connect 6
0

Facebook na svojej vývojárskej konferencii Oculus Connect 6 predstavil niekoľko noviniek zo sveta virtuálnej reality. Pripravili sme pre Vás stručný prehľad toho, čo sa na tejto udalosti predstavilo.

Medal of Honor vo virtuálnej realite

Medal of Honor bude exkluzivita pre Oculus Rift. Medal of Honor: Above and Beyond vás zavedie do obdobia 2. svetovej vojny, kde budete musieť spustiť Francúzsky odboj, zdolať pláž Omaha počas vylodenia v Normandii, či infiltrovať tajné výskumné centrum nacistov.

Autori sľubujú 50 rôznych levelov, ktoré budú zahŕňať aj levely v tankoch, ponorkách, lietadlách a aj idúcich vlakoch. Hra zatiaľ nemá stanovený dátum vydania, no autori sľubujú, že sa jej dočkáme v roku 2020.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk