HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
Valve pracuje na 3 VR hrách
0

Gabe Newell, spoluzakladateľ a šéf hernej spoločnosti Valve odhalil svoje plány v oblasti virtuálnej reality. V nedávnom online rozhovore, ktorého sa zúčastnil na stránke Reddit. Potvrdil, že pracujú na 3 prepracovaných hrách pre VR.

Gabe potvrdil veľký záujem spoločnosti v oblasti virtuálnej reality. Spoločnosť by mala práve investovať do nového vývoja hardvéru, ktorý by priniesol nové možnosti vo vytváraní a konzumovaní VR obsahu. Na dňoch vývojárov Steamu Valve, minulý rok ukázalo Valve nový prototyp ovládačov pre virtuálnu realitu s názvom „Knuckles“. Spoločnosť Valve v spolupráci s HTC zdokonaľuje a vytvára nový VR hardvér, ale mimo toho pracuje aj na vývoji vlastných aplikácií a hier určených pre virtuálnu realitu, takzvaných „VR experiences“.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk