HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
Nové ovládače pre HTC Vive so sledovaním prstov sú vo vývoji
0

Po tom ako Oculus ohlásil predaj Oculus Touch, ovládačov pre Oculus Rift, ktoré sleduje vaše prsty vo virtuálnej realite, prišiel prototyp od HTC a Valve. Tieto dve spoločnosti pracujú na novej konštrukcií, ktorá má priniesť komfortnejšie a realistickejšie ovládanie v hrách. Priestorová virtuálna realita HTC Vive by sa mala už budúci rok dočkať vylepšenia laserového monitorovacieho systému a aj pokročilé ovládače pre ruky.

Už teraz v HTC Vive môžeme nájsť snímanie pozície ovládačov, ktoré je veľmi presné vďaka laserovému zameriavaniu. Oproti ovládačom Oculus Touch ale nepodporovali ani jednoduché automatické snímanie prstov.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Zdroj : Wereable.com

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk