Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
Hra Dota 2 sa bude dať sledovať vo virtuálnej realite
0

Spoločnosť Valve myslí na svojich hráčov a vďaka tomu, že sa výrazne angažuje aj v modernom trende virtuálnej reality, prináša teraz veľmi zaujímavú novinku. Fanúšikovia budú môcť sledovať zápasy v obľúbenej hre Dota 2 aj prostredníctvom VR. Novinka je v súčasnosti v zozname funkcií, ktoré budú čoskoro pridané do VR funkcií v obchode Steam.

V rámci takéhoto sledovania sa bude živý stream premietať vo virtuálnej realite na plátno. Pod ním sa ale bude nachádzať interaktívna mapa, kde si divák bude môcť pozrieť priebeh aktuálneho boja a bude môcť sledovať aj najrôznejšie štatistiky podľa vlastného výberu. Keď sa divák otočí doľava, uvidí avatarov hráčov v životnej veľkosti a aj s nimi bude môcť manipulovať.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk