Všeobecne virtuálna realita
Pokračovať v čítaní
Muž požiadal ženu o ruku vo virtuálnej realite
0

Virtuálna realita má sľubnú budúcnosť, čomu nasvedčuje aj trend neustáleho zlepšovania technológie a uvádzania nových produktov na trh. Využití pre virtuálnu realitu je mnoho, ale jeden zo zamestnancov Valve ich posunul na novú úroveň. Chandler Murch totižto pomocou nej požiadal svoju priateľku Kelly Tortorice o ruku.

Pre Kelly to bol celkom špeciálny deň v spoločnosti Valve, v ktorej pracuje jej priateľ. Počas toho ako si skúšala najnovšie technológie a cestovala vo virtuálnej realite po Alpách, či potopenej lodi, Chandler jej putovanie virtuálnou realitou spríjemnil nečakanou žiadosťou o ruku. Prsteň vytvorený vo virtuálnej realite sa po sňatí okuliarov stal aj reálnym a čakal pred očami prekvapenej Kelly. Pre Chandlera mala táto originálne nerdovská žiadosť o ruku šťastnú dohru a Kelly povedala áno.

nerdproposal

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk