Sony PlayStation VR
Pokračovať v čítaní
Sony predstavuje neherné VR zážitky
0

V Oculus Store pre Gear VR a Oculus Rift môžeme nájsť viacero neherných zážitkov. Kedže PlayStation je tvorený najmä na hranie, môžeme nájsť aj mnoho herných titulov pre nedávno vydaný headset PlayStation VR. No nájdeme v ňom aj mnoho neherných titulov, ktoré nám Sony rozhodlo oznámilo tesne pred vydaním tohto headsetu. Pozrite sa na to najzaujímavejšie čo vás čaká.

Allumete

Tento VR film prinesie dobrodružstvo v meste, ktoré stojí na mračnách. Ponúkne zradu, lásku, zaujímavý soundtrack a ručne maľovaný vizuál.


Sony predstavuje neherné VR zážitky

Atomic Ghost Fleet

Pozrieme sa do tropických vôd okolo atolu Bikini, kde uvidíme nerušený podmorský svet a pútavé vraky lodí.

Sony predstavuje neherné VR zážitky

Cocos Shark Island

240 míľ od pobrežia Costa Rica, priamo v srdci Tichého oceánu sa nachádza ostrov Cocos, ktorý opísal legendárny cestovateľ Jacques Cousteau ako najkrajší na svete. Tento tropický ekosystém je Mekkou pre húfy exotických rýb a hladných žralokov. Pripojte sa k tímu vedcov, ktorí sa ponoria do tohto podmorského raja a vychutnajte si čas kŕmenia s 360 stupňovým pozorovacím uhlom. Za celou touto vzrušujúcou udalosťou stojí tím Alchemy VR.

Sony predstavuje neherné VR zážitky

David Attenborough’s First Life VR

Tento projekt Alchemy VR vás vezme na cestu za poznaním do oceánov, ktorá sa odohrávala 540 miliónov rokov dozadu. David Attenborough v nej odhaľuje úsvit života a predstaví vám najstarších obyvateľov úžasného podmorského mesta.

Sony predstavuje neherné VR zážitky

Littlestar VR Camera

Pripojte sa do líderskej siete zábavy, ktorá je primárne určená pre virtuálnu realitu. 360 stupňové videá a plne pohlcujúce zážitky vám predstavia najlepší obsah staníc ako ABC, Showtime, Discovery, Nat Geo, A+E, Disney a mnohé iné.

Sony predstavuje neherné VR zážitky

Harmonix Music VR

Odomknite potenciál virtuálnej reality svojej hudobnej kolekcie a pozrite si svoje obľúbené skladby novými, úžasnými spôsobmi. Pridajte svoje obľúbené pesničky na USB, pripojte ho do svojej konzoly PS4 a nechajte túto aplikáciu generovať unikátnu vizuálnu projekciu do rytmu vašich skladieb.

Sony predstavuje neherné VR zážitky

Invasion!

Staňte sa súčasťou animovaného filmu o invázií votrelcov, kde si hlavnú úlohu zahral Ethan Hawke, ktorého ste mohli vidieť napríklad vo filmoch Sinister, The Purge, Predestination a mnohých ďalších.

Sony predstavuje neherné VR zážitky

Kismet

Preneste sa do magického kráľovstva pomocou mystického umenia tarotu a astrológie, ktorá privedie k životu ručne tvorený gotický štýl.

Sony predstavuje neherné VR zážitky

Vrideo

Objavte najlepšie VR príbehy od rôznych tvorcov, ktoré ponúknu pútavý dej a dokumentárnu predstavivosť. Túto aplikáciu môžeme nájsť aj pre Oculus Rift a Gear VR.

Sony predstavuje neherné VR zážitky
Zdroj : sector.sk

 

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk