Všeobecne virtuálna realita
Pokračovať v čítaní
Razer pripravuje VR helmu s Leap motion senzormi
0

V poslednom čase sa všetky firmy pustili do výroby prilieb s virtuálnou realitou. Celé toto odštartovala prilba Oculus Rift, a dnes tu máme celý rad projektov. od Samsing VR cez Sony, až po HTC v spolupráci s Valve.

Avšak svojou troškou do kotla VR zariadení sa chystá prispieť aj známy výrobca herného príslušenstva a notebookov Razer. Ten totiž oznámil, že pripravujej vlastné riešenei VR helmy nazvané OSVR.


Lenže Razer na to ide trocha inak a jeho VR helma bude kombinovaná so zariadením Leap motion, čo by mohla byť pre hráčov celkom zaujímavá kombinácia. Môcť držať virtuálne v ruke napríklad meč.

Uvidíme som zvedavý ako uspeje Razer so svojim pokusom s virtuálnou relaitou. Ale isté je jedno. Tento trh začína byť celkom zaujímavou  záležitosťou.

Zdroj: Engadget

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk