HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
Jupiteration je slovenská VR strieľačka pre HTC Vive

Slovenských VR vývojárov je zatiaľ veľmi málo. Postupne ale začínajú vznikať herné štúdia so zameraním pre VR, jedným z nich je aj Bartoš Studio, ktoré pracuje na niekoľkých VR hrách. Prvou ohlásenou, ktorá je už vývoji a mala by vyjsť už budúci mesiac je Jupiteration určená pre VR headset HTC Vive.

Hra sa odohráva vo vesmíre a budete zostrieľavať UFA a veľké kozmické lode. Nebudú chýbať ani výbuchy a vystriedať môžete niekoľko zbraní, ktoré budete postupne odomykať. Budete môcť bojovať s laserovou pištoľou, sniperkou, minigun a ďalšími. Bude existovať niekoľko úrovní s rôznymi prostrediami a typmi nepriateľov. Hra bola navrhnutá od základov pre VR a má ponúkať najlepší užívateľský zážitok. Slovenská hra ale nebude obsahovať slovenčinu, čo je škoda.

https://www.youtube.com/watch?v=gIbhaUtrkRk

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
100%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk