Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
Rock Band VR, známa hra príde už čoskoro pre Oculus Rift
0

Známa hra Rock Band prichádza aj pre virtuálnu realitu. Exkluzívna hra pre Oculus Rift, Rock Band VR príde už 23. marca. Kompletný set s hrou s gitarou bude stáť 64,87 €.


Rock Band VR bol oznámený v decembri 2015. Hru si môžete zakúpiť s bezdrôtovou gitarovou, ktorá slúži na hranie vo virtuálnej realite. Gitara je kompatibilná s Xbox a PS4. Môžete si ju pred objednať už dnes 64,87 € cez Amazon. Rock Band VR ale vyžaduje Oculus Touch, ktorý je dodávaný s adaptérom pre pripojenie gitary v hre.


Pre tých, ktorí už vlastnia svoje vlastné gitary Harmonix potvrdil, že VR režim bude podporovať všetky Rock Band 4 gitary. U verzie PS4, ale budete musieť mať bluetooth, aby sa mohli pripojiť. Hoci Rock Band hry sú známe pre možnosť hrať na viacero nástrojov ako gitara, basa, bicie, Rock Band VR bude zatiaľ umožňovať iba hranie na gitare. Verzia pre PSVR sa ale stále iba chystá, zatiaľ čo buducí mesiac bude dostupná pre Rift.

Harmonix odhalila prvé skladby pre Rock Band VR. Budú zahŕňať Aerosmith’s “Walk This Way”, “When You Were Young” od The Killers, a
“Ain’t It Fun” od Paramore. Vývojári ale sľubujú aj ďalších 60 piesní od legendárnych umelcov. Samozrejmosťou bude porovnávanie sa v globálnych rebríčkoch Rock Band VR. Časom prídu aj DLC balíčky. Prvým budú rockové skladby.

Zdroj : RoadToVR.com

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk