Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
Rock Band VR, známa hra príde už čoskoro pre Oculus Rift
0

Známa hra Rock Band prichádza aj pre virtuálnu realitu. Exkluzívna hra pre Oculus Rift, Rock Band VR príde už 23. marca. Kompletný set s hrou s gitarou bude stáť 64,87 €.


Rock Band VR bol oznámený v decembri 2015. Hru si môžete zakúpiť s bezdrôtovou gitarovou, ktorá slúži na hranie vo virtuálnej realite. Gitara je kompatibilná s Xbox a PS4. Môžete si ju pred objednať už dnes 64,87 € cez Amazon. Rock Band VR ale vyžaduje Oculus Touch, ktorý je dodávaný s adaptérom pre pripojenie gitary v hre.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk