HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
Recenzia : Raw Data – robotická strieľačka
0
Detail
Platformy

HTC Vive, Oculus Rift (neoficiálne)

Ovládače

HTC Vive pohybové ovládače, Oculus Touch (neoficiálne)

Kinetóza

Žiadna

Oblasť hrania

V stojí

Podpora slovenčiny alebo češtiny

Nie

Možno poznáte film Ja, Robot. Tento film ukazuje čo sa môže stať, keď technológie ovládnu ľudí. Pokiaľ si ale podobný scenár chcete vyskúšať vo virtuálnej realite, môžete skúsiť titul Raw Data. Americkí vývojári, Survios, si na tejto hre dali záležať a vytvorili jednu z doteraz najlepších strieľačiek vo VR, o čom svedčí aj počet kladných recenzií ostatných hráčov.

Hier, ktoré sú označované ako „Wave shooter“ je na trhu pre VR čoraz viac, no graficky na vysokej úrovni je však len hŕstka z nich. Princípom tohto druhu strielačiek je, že k Vám prichádzajú nepriatelia, ktorých máte zničiť. Časom sa menia nepriatelia, prostredie a zbrane. Raw Data je jeden z najlepších titulov tohto žánru.  Momentálne je hra stále vo fáze vývoja, ako väčšina dobrých VR titulov.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk