Všeobecne virtuálna realita
Pokračovať v čítaní
IXPO ponúkne prednášky aj o virtuálnej realite
0

Festival IXPO bude mať niekoľko stánkov s virtuálnou realitou. O stánkoch sme informovali už začiatkom mesiaca. IXPO sa blíži a už tento týždeň sme sa dozvedeli, aké témy budu odprezentované. Najväčší technologický festival v SR si prichystal aj niekoľko prednášok s témou virtuálnej reality.

IXPO – najväčší technologický festival u nás

IXPO je podľa organizátorov určený pre všetkých moderných ľudí. Je to festival určený pre každého, kde si môžete vybrať, naučiť sa a zabaviť. Predstavené budú najnovšie technológie, ktoré si môžete vyskúšať a taktiež aj prísť na prednášky od odborníkov z brandže.

Ixpo festival

Prednášky aj o virtuálnej realite

Na festivale budú stánky s virtuálnou realitou, no chýbať nebudú ani prednášky. Program je bohatý, a tak sme vybrali pár, ktoré súvisia s VR.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
75%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
25%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk