Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
Oculus Rift už začiatkom roka 2016
0

Finálna verzia Oculus Riftu napokon vydanie v tomto roku nestihne, no dlho čakať nebudeme.

Spoločnosť Oculus VR na svojom oficiálnom blogu oznámila vydanie spotrebiteľskej verzie svojho headsetu pre virtuálnu realitu. Očakávané zariadenie Oculus Rift sa dostane do predaja v prvom kvartáli budúceho roka.

„Už od úvodných dní Oculusu na Kickstarteri bol Rift formovaný hráčmi, prispievateľmi, vývojármi a entuziastami po celom svete. Dnes môžeme s potešením oznámiť, že Oculus Rift sa začne predávať zákazníkom v prvom štvrťroku 2016, pričom predobjednávky budú spustené ešte do konca tohto roka,“ píše sa na blogu.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk