Mobilná VR
Pokračovať v čítaní
Hororová hra pre CardBoard – Sisters
0

Chcete zažiť horor vo virtuálnej realite ? Táto hororová hra Vás jednoznačne dostane do riadneho pocitu strachu. Táto hra Vám, podľa väčšiny ľudí, spraví riadne zimomriavky, prebudí vo Vás desivé pocity a dokonca som čítal, že niekto vraj odhodil celý Cardboard, pretože sa zľakol. Presne takýto má horor byť.

Sisters - screenshot

Cardboard hra – sisters

Táto hra Vás dostane, pretože sa môžete pozrieť 360 stupňov okolo seba, čo je normálne vo virtuálnej realite. Horšie ale je, že sa jedna o strašidelnú miestnosť, v ktorej sa nachádzate. Najlepší zážitok dosiahnete, ak máte sluchátka a počujete aj zvuk zo zadu. Nechcem veľa prezrádzať, kedže sa jedna o veľmi krátku hru. Odporúčam hru Sisters hrať hlavné v noci a so sluchátkami v tichom prostredí, tak to ma maximálny účinok. Zimomriavky sa zjavili aj mne a túto hru odporúčam jednoznačné skúsiť. Nájdete ju ako každú hru pre Cardboard na Obchod Play. Hra je zadarmo.


Sisters
Sisters
Price: Free

Sisters cardboard hra

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
100%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk