Mobilná VR
Pokračovať v čítaní
Hororová hra pre CardBoard – Sisters
0

Chcete zažiť horor vo virtuálnej realite ? Táto hororová hra Vás jednoznačne dostane do riadneho pocitu strachu. Táto hra Vám, podľa väčšiny ľudí, spraví riadne zimomriavky, prebudí vo Vás desivé pocity a dokonca som čítal, že niekto vraj odhodil celý Cardboard, pretože sa zľakol. Presne takýto má horor byť.

Sisters - screenshot

Cardboard hra – sisters

Táto hra Vás dostane, pretože sa môžete pozrieť 360 stupňov okolo seba, čo je normálne vo virtuálnej realite. Horšie ale je, že sa jedna o strašidelnú miestnosť, v ktorej sa nachádzate. Najlepší zážitok dosiahnete, ak máte sluchátka a počujete aj zvuk zo zadu. Nechcem veľa prezrádzať, kedže sa jedna o veľmi krátku hru. Odporúčam hru Sisters hrať hlavné v noci a so sluchátkami v tichom prostredí, tak to ma maximálny účinok. Zimomriavky sa zjavili aj mne a túto hru odporúčam jednoznačné skúsiť. Nájdete ju ako každú hru pre Cardboard na Obchod Play. Hra je zadarmo.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
100%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk