Zariadenia
Pokračovať v čítaní
Projekt ‘The Void’ – Predstava virtuálnej reality
0

Väčšina virtuálnych zariadení ako je Oculus Rift,Microsoft Hologens a podobné smerujú do domácnosti. The Void ukazuje pravý opak. Tento projekt si kladie za cieľ, aby hráči preskúmali fyzické prostredia vo virtuálnej realite.

Void je nový startup so sídlom v Salt Lake City v Utahu, ktorý tvrdí, že našiel spôsob, ako preklenúť medzeru medzi fyzickými a virtuálnymi svetmi.Projekt predstavuje úplne novú éru hrania hier 4D. The Void predstavuje budúcnosť hrania hier pomocou virtuálne reality bez limitov, kde budete môcť vidieť, chodiť, cítiť a objavovať nepoznané. Kde fantázia nekladie žiadne medze.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk