Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
Minimálna odporúčana konfiguráciu pre Oculus Rift
0

Od začiatku bolo viac menej jasné, že  Oculus Rift bude celkom náročný, a bude vyžadovať trocha viac výkonné PC. The Verge hovorí o Hi-End PC.

Možno v ponímaní USA je zostava potrebná na Oculus Hi-End, ale keď som pozerla na tie parametre, až tak neprekonateľný Hi-End mi to neprišlo. Jediný drahší komponent je tam grafická karta. Čo je však na druhú stranu celkom logické.Avšak ako vravím parametre ma celkom prekvapili. Na to aby ste si Oculus Rift naplno užili budete potrebovať nasledovné minimum.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk