Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
RiftSino – Virtuálne kasino pre Oculus Rift
0

Tužíte skúsiť kasíno ako v Las Vegas  ?  Pozrite sa na hru pre Oculus Rift, v ktorej môžete hrať o virtuálne peniaze, vo virtuálnom kasíne.

Určíte poznáte hry v kasínách alebo v slovenskych internetovych herniach, ako poker,ruleta,blackjack a podobne. Oculus Rift je stále vo vývojovej verzii, no hier pre Oculus Rift čoraz pribúda. Jednou zo zaujímavých hier je aj RiftSino, teda virtuálne kasíno pre Oculus Rift. Ak máte Oculus Rift , tak hru si môžete stiahnuť z odkazu.Ak si túžite hru vyskúšať môžete ju skúsiť aj bez Oculus Rift. Ak ste fanúšikom pokeru, tak si určíte radi zahráte, ale ak si to porovnám s obyčajnými 2D online pokerami je to neskutočne odlišné. Táto hra nám predstavuje ako to môže o pár rokov vyzerať. Budeme môcť hrať poker online vo virtuálnej realite s Oculus Rift. V tejto hre vás čakajú automaty a blackjack poker , ale môžete sa aj poprechádzať po kasíne. Hra blackjacku je zaujímavá, pretože Oculus Rift využíva aj kameru a pohyby. Takže ukazovacie gestá, aké sa používajú pri pokeri, používate aj v hre. Môžete si pozrieť nasledujúce video prezentujúce hru :


Popri prechádzaní kasína v hre, môžete natrafiť aj na ľudí,čo dodáva hre trošku reálnejší zážitok, počuť aj hlasy ľudí z kasína. Automaty môžete roztočiť kedykoľvek, ale po čase to prejde. Vo videu si môžete všimnúť hranie blackjacku spojene s používaním rúk, ale hru môžete ovládať aj xbox ovládačom. Taktiež si môžete všimnúť že máte dve spôsoby ako použivať ruky, buď tým že si palcom vyberiete Hit, Stand, Surrender alebo Double Down, ale môžete použiť aj gesta. V hre okrem klasického prechádzaní sa po kasíne a hranie automatov či blackjacku, máte na začiatku výber hrať „Jurasic Slots“, kde hráte iba automat v divočine. Hra je zadarmo, ako väčšina hier pre Oculus Rift. Ak ešte nemáte Oculus Rift, tak ten bude pre dostupný pre verejnosť už začiatkom roka  2016.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk