Zariadenia
Pokračovať v čítaní
BlasterX VR je virtuálna realita od Creative
0

Virtuálna realita s názvom BlasterX VR je headset na hlavu, podobne ako pri VR iných značiek. No tu výrobca nezabudol na kompatibilitu a univerzálnosť použitia. Už nie ste limitovaní len na vlajkové lode vybraného výrobcu. Máte podstatne voľnejšie ruky v tom, aký telefón do okuliarov umiestnite. Samozrejme, z pohľadu virtuálnej reality je potrebné, aby to bol čo najvýkonnejší telefón a pokiaľ možno aspoň s HD rozlíšením. Bude fungovať s OS Android a iOS. Cena je zatiaľ stanovená na 49,99 USD.

20160106_161454

BlasterX je nová séria od Creative, ktorej počet produktov sa bude postupne rozrastať(Zdroj : touchit.sk)

20160106_161502

Modelová ukážka, samozrejme so slúchadlami BlasterX(Zdroj : touchit.sk)

 

20160106_161536

Na ukážke s telefónom LG(Zdroj : touchit.sk)

Zdroj : touchit.sk

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk