HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
HTC Vive je na trhu už rok, spustil subscription
0

Už je to rok, čo prišli na trh pre širokú verejnosť VR okuliare HTC Vive. Spoločnosť HTC sa chce poďakovať všetkým svojim zákazníkom a osláviť prvý rok ostrej prevádzky. Prinesie niekoľko hier zdarma a využiť môžete taktiež 100€ zľavu na headset. Po tom, čo sa prednedávnom začali oficiálne distribuovať aj na Slovensku, môžete túto zľavu využiť aj vy.

Po roku od spustenia predaja si firma HTC a Valve pre fanúšikov prichystala niekoľko darčekov. Prvým je hra Arcade Saga od Vive Studios, ktorá bude od 5. apríla dostupná zdarma. Noví zákazníci HTC Vive budu môcť využiť 100€ zľavu na samotný VR headset HTC Vive. Prostredníctvom oficiálnej stránky, ktorá prednedávnom začala predávať aj na Slovensku, alebo v internetovom obchode Alza.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk