HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
Steam VR má výročie, množstvo zliav a hry na víkend zdarma

Už je to rok, čo sú VR headsety Oculus Rift a HTC Vive na platforme od Valve – Steam VR. Steam to chce osláviť a tak prichystalo viac ako 200 zliav pre VR hry. Cez víkend si tiež budete môcť zahrať Raw Data a Tilt Brush úplne zadarmo.


Majitelia Oculus Rift a HTC Vive počas osláv VR výročia na Steame môžu hrať Raw Data a Tilt Brush zadarmo až do pondelka, 10. apríla. Do tej doby tu je tiež 224 SteamVR hier vo výpredaji.

Steam zľavy

Top 10 VR hier v zľave (podľa užívateľských recenzií):


  1. Space Pirate Trainer
  2. Vanishing Realms
  3. Eleven: Table Tennis VR
  4. Climbey
  5. Serious Sam Fusion 2017 (beta)
  6. Anyland
  7. Pierhead Arcade
  8. Dig 4 Destruction
  9. Holopoint
  10. Battle Dome

Hry na víkend zdarma

Počas víkendu si budete môcť zahrať populárnu hru Tilt Brush od Googlu, v ktorej môžete modelovať a kresliť predmety.

Tiež máte možnosť zahrať si hry Raw Data a „Wave shooter“- strieľačka s prepracovanou grafikou. Princípom tohto druhu strielačiek je, že k Vám prichádzajú nepriatelia, ktorých máte zničiť. Časom sa menia nepriatelia, prostredie a zbrane. Raw Data je jeden z najlepších titulov tohto žánru.  Momentálne je hra stále vo fáze vývoja, ako väčšina dobrých VR titulov.

Zobraziť recenziu

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk