HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
Steam VR má výročie, množstvo zliav a hry na víkend zdarma

Už je to rok, čo sú VR headsety Oculus Rift a HTC Vive na platforme od Valve – Steam VR. Steam to chce osláviť a tak prichystalo viac ako 200 zliav pre VR hry. Cez víkend si tiež budete môcť zahrať Raw Data a Tilt Brush úplne zadarmo.


Majitelia Oculus Rift a HTC Vive počas osláv VR výročia na Steame môžu hrať Raw Data a Tilt Brush zadarmo až do pondelka, 10. apríla. Do tej doby tu je tiež 224 SteamVR hier vo výpredaji.

Steam zľavy

Top 10 VR hier v zľave (podľa užívateľských recenzií):

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk