HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
Aké sú najpredávanejšie VR hry za rok 2018
0

Tento rok bolo na Steame viac ako 1000 titulov s podporou VR, ktoré boli vydané v tomto roku. Prevážna časť VR hier je „VR-only“, ale jediná VR novinka 2018, ktorá dosiahla „platinového“ stupňa zárobkov na Steame, bola česká hra Beat Saber. Tej sa v prvom mesiaci od vydania predalo pre PC viac ako 100 000 kópií.

100 najpredávanejších Steam VR hier

Medzi ďalšie najpredávanejšie VR tituly na platinovej úrovni patrí Fallout 4, Gorn, Orbus, H3VR, Pavlov, Skyrim (ktorý vyšiel na PC v roku 2018, ale objavil sa na PSVR už v roku 2017), Superhot, Job Simulator, Onward, Arizona Sunshine a jeden titul určený pre dospelé publikum.

TOP z najnovších

Zlatá úroveň VR hier

Hry pre VR, ktoré dosiahli predaj na zlatej úrovni sú Budget Cuts, Raw Data, Virtual Desktop, Stand Out, Tilt Brush, Sprint Vector, Sairento, Zero Caliber, I Expect You To Die, Space Pirate Trainer a Doom VFR.


Strieborné úrovne potom dosiahli dve Serious Sam hry rovnako ako OVR, In Death, Moss, Box VR, Fruit Ninja, L.A. Noire: The VR Case Files, Richie ‚s Plank Experience, Creed, Dead Effect 2, Blade & Sorcery, VTOL, Audioshield a Duck Season.

Kompletný zoznam VR hier na Steame tiež pokrýva 60 hier, ktoré dosiahli bronzový stupeň, spoločne s novou sekciou Top vydanie roku 2018.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk